קישורים מומלצים: אדריכל מבנים

מדינת ישראל ידועה בעירוב התרבויות שלה . אפשר במקום אחד למצוא מסעדה ישראלית . מזרחית. סינית. ותימנית. עירוב התרבויות הזה גם קיים בכל מה שקשור לנופשים ולחופשות. במיוחד בחגים אנו שומעים על מקומות רבים שמקבלים את כל מי שבא אליהם בזרועות פתוחות. תרבות בולטת בנושא זה היא התרבות הדרוזית.

אין ספק שאירוח דרוזי ידוע בזכות קבלת הפנים החמה שלו, התרבות הדרוזית מפורסמת בזכות המאכלים המיוחדים שלה. מי שלא היה בדלית אל כרמל. וטעם מהחומוס הטעים שיש להציע. ממבחר הבשרים הגדול והמיוחד. וכמובן כל המאכלים התרבותיים .ישנם אטרקציות רבות באירוח הדרוזי שאין אחד שלא ייהנה מהם . ניתן להגיע לכל אחד מהמקומות שמציע אירוח דרוזי , כמובן בנוסף לדברים המיוחדים שיש אפשר להנות ממגוון האטרקציות בסביבה כמו סיורי גיפים, סיורי טרקטורונים, ישנם מקומות כמו בית ג'אן ששם אפשר לטייל במקום עצמו . לטייל בסמטאות של המקום, בבתים המיוחדים ובמפעלים שמתאימים לאווירה המיוחדת, תקופת החגים היא תקופה מצוינת לנסוע לאחר מהמקומות כל כך שונים אך מיוחדים האלה.

הרי תמיד אפשר לקחת את הילדים לעוד לונה פארק. לעוד ג'מבורי. עוד פעם ללכת לסרט ועוד פעם ללכת לקניון, אך חוויה כמו טיול באחד מהמקומות האלו, לא רק שיהיו מהנים לילדים אלא גם יחנכו אותם לקבל תרבויות שונות. לקבל אנשים שלא תמיד הם מתראים איתם באופן קבוע. הרי אם אנחנו כמדינה שואפים לשוויון, שואפים לקירוב בין התרבויות ,אין ספק שזו דרך מצוינת להתחיל איתה. בשנים האחרונות , ישראלים רבים אוהבים לשלב את הטיול שלהם בצפון עם אירוח מסורתי, ובהחלט יש להם הרבה מקומות ללכת אליהם , בצפון יש המון מקומות להגיע אליהם, אם אתם הולכים לחרמון. במיוחד בתקופות שיש בהם שלג. הילדים מאוד יהנו לגלוש במורד ההר, החרמון הוא מקום מצוין לקחת ילדים , כמובן שצריך לשמור עליהם בשבע עיניים , שלא תקרה תאונה כמו מישהו שנכנס בהם או גלשן שפוגע בהם, בדרך חזרה אפשר לעצור בכל אחת מהמסעדות המצוינות בדרך וליהנות ממגוון מטבחים מכל תרבות שיש. אין ספק שבמדינה שלנו יש הרבה יותר מסתם מקומות בנאליים, ועם קצת מחשבה אפשר לפלפל ולגוון כל טיול בכל מקום.