כבר חודשים רבים שאני עוברת תקופה קשה. בעבודה לא קל לי בכלל ויש לי דברים רבים לטפל בהם, אני בתקופה לא טובה עם חבר שלי.. קשה, קשה.

אז אתמול הבוס הגדול נכנס למשרד, והודיע שיום למחרת יהיה לנו יום כיף.

זה בדיוק מה שאני צריכה עכשיו! יום אחד להתנתק מהעבודה, סוג של חופש קטן.

אז הוא שלח לכל העובדים אימייל שהיה כתוב בו את סדר היום:

9:00- מתכנסים בעבודה

9:10- עולים להסעות ויוצאים לדרך

10:00- מתחילים את היום

היה כתוב שנבלה את היום במכמורת, ושצריך להביא בגד ים ואת עצמנו.

אז הגעתי בתשע בבוקר, עלינו להסעות ב9:30 (לא כפי שתכננו), והגענו למכמורת ב10:15. שם הכול כבר היה מוכן. סככה ענקית בגודל לפחות 40 מטרים, דוכנים שונים וראיתי מרחוק שיש במים כל מיני מתקנים.

בסככה היו מלא כורסאות וכסאות ים לשבת עליהם. התמקמנו והסבירו את סדר היום.

הסבירו שיש לנו דוכנים של קרם הגנה, מגבות, דוכני מזון, מתקנים במים לשחק, כדור עף חופים ואפילו דוכן קעקועים. נוכל ליהנות בהם כמה שרק נרצה. אחר- כך, בשעה 13:30 יש ארוחת צהריים, ולאחר מכן נוכל לחזור לדוכנים ולעשות מה שרק נרצה.

הייתי בשוק. עשו לנו כמה פעמים ימי כיף וגיבוש, אבל לא ברמה כזאת. היו דוכנים של קרם הגנה, שתייה קלה, אלכוהול, ברד, דוכן קרפים, דוכן גלידות.. היה הכול!

אז אחרי שמילאתי את הבטן בשתייה ובגלידה, יצאתי למים. היו כל מיני מתקנים שעובדים על כוח, אבל לי לא היה כוח אליהם.. אז שיחקתי קצת כדור עף חופים. כמובן שהביאו לנו צלם, כל שעה הוא הוציא תמונות במגנטים.

השעה 13:30 הגיעה, ואיתה התיאבון. אז הלכתי עם כולם לאכול. לא ידענו מה יהיה לאכול.. הופעתי לגלות שהחליטו לעשות לנו ממש אירוח דרוזי. ישבנו בספסלים ארוכים ונמוכים, לכל אזור היה שולחן ענקי שהיה עליו מלא מלא אוכל. האוכל היה אותנטי וטעים. ממש חוויה.

בסוף הארוחה פינקו אותנו בתה, בקפה ובעוגיות. כמובן שאני העדפתי ללכת לדוכן ולקחת לי איזה קרפ עם גלידה.

חזרתי הביתה עייפה, אבל שזופה ומרוצה. זה היה יום ממש כיף.