קישורים מומלצים: נופש באילת מבצעים

מידי שנה, בעיקר בתקופת החופש הגדול, ניתן לראות בני נוער רבים בעיר הידועה: אילת.

אין זה חדש שאילת היא עיר התיירות הגדולה ביותר בארץ.

אילת מושכת בכול שנה תיירים רבים: בני נוער, זוגות צעירים, תיירים מחוץ לארץ (בעיקר מאירופה הקרה), חברות שונות שולחות את העובדים לחופשה וגם זוגות מבוגרים.

באילת ישנן מספר אופציות ללינה: מלונות, אכסניות והשכרת וילות.

מלונות יכולים להגיע לסכומים מאוד יקרים ולא הגיוניים.. ואילו המלונות הזולים יותר לא ממש "מספקים את הסחורה".. פה נכנסות לתמונה הוילות באילת.

אמנם הן נשמעות נורא יקרות, אבל אפשר להגיע למחיר נוח.

מעשה, התיירים העיקריים הם נערים וחבר'ה צעירים.. הם אפילו לא חושבים על וילות. האמת, אם הם היו יודעים על האופציה הם אפילו לא היו מבררים בגלל החשש מהמחיר. אבל הוא לא חייב להיות יקר. בטח לא לחבורה של אנשים. עם מגיעה קבוצה של 5 אנשים המחיר יכול בקלות להתחלק בצורה הוגנת ולצאת אפילו יותר זול ממלון! הבעיה העיקרית היא שהם לא מודעים בכלל לאופציה של וילות באילת במקום מלון.

חוץ מבני הנוער, התיירים מחוץ לארץ גם הם לא מודעים לאופציה הזו! תחשבו בעצמכם, בתור תיירים, מה סביר להניח- שתחפשו וילה או מלון? היתרון בוילות הוא השקט, אין שירות חדרים שישגע אתכם עם הניקיון. אין חשש מגניבת חפצים מהחדר והצורך להחביא ולהסתיר פרטים יקרי ערך. מרגישים הרבה יותר חופשי, נהנים מבריכה פרטית אך ורק לכם, לא צריך להתחשב בשאר השכנים, במנקה.. או באף אחד! לא צריך להקשיב לצעקות של המציל, ולשתות את הפיפי של הילדים הקטנה בבריכה..

אז חוץ מבני הנוער שיכולים ליהנות ממחיר אטרקטיבי בהרבה מזה של מלון, ומהתיירים שייהנו מחוויה הרבה יותר רגועה ולא יכירו את חלקיו הפחות נעימים של הישראלי המצוי.. יש את הזוגות המבוגרים. ידוע שמבוגרים ייהנו יותר מהשקט, גם אם הם באים בחבורה ולא דווקא כזוג יחיד.. להם בעצם, שהם כבר מכירים את ישראל ורק רוצים לנפוש, לנוח וליהנות.. האופציה של וילה הכי מתאימה ונוחה.

בעצם, וילה יכולה להיות נוחה יותר ממלון, ובטח שמאכסניה.. אפילו מבחינה כלכלית אפשר לחסוך בעלויות.. לא אוכלים בחוץ, מבשלים במטבח.. ממש כמו בבית אבל בחופש. התשובה המתאימה לחופשה: וילות באילת !